Oro kondicionieriai

Mitsubishi Electric M serijos oro kondicionieriai išsiskiria ypatingu komfortu, efektyvumu ir ilgaamžiškumu. Šie oro kondicionieriai yra idealūs tiek nedideliems ofisams, restoranams ir parduotuvėms, tiek gyvenamųjų namų kambariams, nes būtent tokiose patalpose reikalingas ypatingai žemas triukšmo lygis bei nekrentanti į akis išvaizda.

M serijos oro kondicionieriai pasižymi:

Dideliu efektyvumu:
- sutaupoma energija;
- sutaupomos piniginės išlaidos;
- įrenginys užima minimalią patalpos dalį.

Mažu triukšmo lygiu:
M serijos oro kondicionieriai yra vieni iš tyliausiai veikiančių - veikimo metu triukšmo lygis siekia tik 21 dB. Mažą triukšmo lygį užtikrina oro kondicionieriaus vidinėje dalyje esantis daugiakampis šilumos rekuperatorius, kurio nedidelis briaunuotumas sumažina oro pasipriešinimą taip sudarydamas tolygesnį bei tylesnį oro srovės tekėjimą.

Puikiomis kontrolės ypatybėmis:
Oro kondicionieriai valdomi distanciniu valdymo prietaisu, kuris turi galimybę prisiminti ir atkurti vartotojui idealią temperatūrą. Oro kondicionieriai su šildymo funkcija leidžia atlikti patalpos oro šildymą pereinamuoju (ne šildymo sezono) laikotarpiu.

Ypatingai švariu tiekiamu oru:
Patalpų ore yra daug įvairių teršalų, kurie yra žalingi žmonių sveikatai, todėl M serijos oro kondicionieriuose naudojamas ozono sluoksnio plonėjimui įtakos neturintis ir aplinką saugantis šaltnešis R410A, o taip pat ypatingai kokybiška filtravimo sistema, kurioje naudojama speciali žaliojoje arbatoje randama medžiaga (angl. flavonoid). Ši filtravimo medžiaga pasižymi antivirusinėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Patobulinta Mitsubishi Electric filtravimui skirta medžiaga (angl. Catechin) taip pat pasižymi puikiomis dezodoruojančiomis savybėmis. Ši filtravimo medžiaga naudojama M serijos oro kondicionieriuose ne tik pagerina oro kokybę, bet ir stabdo virusų bei bakterijų plitimą patalpoje.

Paprastu įrengimu ir priežiūra:
Oro kondicionieriai nesunkiai įrengiami bet kokios paskirties patalpose. Jų dizainas yra toks, kad atskiros oro kondicionieriaus dalys gali būti nesunkiai pakeistos. Oro filtrai gali būti nesudėtingai išvalyti, o jų dezodoruojamosios savybės išlieka daugiau nei 10 metų.

 

Copyright © 2009 Greitas Manevras. Visos teisės saugomos